Dāvāsim slēpošanas prieku citiem!

ziedosim

Reģionu bērnu namos un ģimenēs distanču slēpošana ir viens no lieliskākajiem veidiem kā pavadīt sporta stundas un brīvo laiku – te ir baudāmas baltas ziemas un par trasi vienā mirklī kļūst blakus esošie lauki. Diemžēl finansējuma trūkuma dēļ bieži vien slēpju iegāde nav iespējama. Bet mēs visi kopā varam palīdzēt! 

1 Eur no katras reģistrācijas maksas ziedosim

Sadarbībā ar labdarības organizāciju Gaišie Spārni ziedosim slēpju iegādei maznodrošinātiem bērniem un bērnu namiem Vidzemes reģionos.

Nodod slēpes Slēpju ziedošanas punktā

Ja Tev ģimenē ir slēpes (arī zābaki, nūjas), kuras nelieto vai arī pats iegādāsies slēpes ziedošanai, nodod tās Apkārt Alauksta 2017 Slēpju ziedošanas punktā.

Mēs ticam, ka vērtīga dzīve ir tā, kas nodzīvota palīdzot citiem – slēposim Apkārt Alaukstam kopā un dāvāsim slēpošanas prieku bērniem!

 

 


Komentāri

  1. Jaylen says:

    incredible words coming from a true patriot!! !Our go&#8nmentver217;s legitimacy has been questionable for several decades now, having let many presidents who committed War crimes get away with such barbaric atrocities. It’s time we STOP paying the international bankers() through the corrupt tax system, and have BUSH AND OBAMA thrown in jail!


%d bloggers like this: