DISTANCES

Distanču slēpošana ir lielisks aktīvās atpūtas veids visai ģimenei, tādēļ arī mēs esam sagatavojuši trīs distances visiem sagatavotības līmeņiem – bērniem, ģimenēm, slēpošanas entuziastiem, ģimenei, draugu pulkam un profesionāļiem.

LĪDZ 1 KM – BĒRNU MARATONS

Atklājiet slēpošanas prieku vismazākajiem slēpotājiem! Mazie tiks apbalvoti četrās vecuma grupās zēnu un meiteņu konkurencē. Labāko apbalvošana notiks tūlīt pēc pēdējās bērnu grupas finiša, lai mazajiem censoņiem nav jāgaida līdz lielo apbalvošanai.

Vairāk par distanci

7 KM – VESELĪBAS MARATONS

Startēšana šajā distancē nav sacensības par rezultātu, drīzāk tā ir iespēja sevi pierādīt kā radošu veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēju. Saukta arī par stilīgo distanci, jo īpaša žūrija vērtēs un izvēlēsies apbalvošanai atraktīvākos dalībniekus, vērtējot tērpu, slēpošanas stilu, slēpju dizainu, komandas noformējumu. Te ir īstā vieta izdomai! Protams, neizpaliks arī sacensības gars, jo šajā distancē tiks apbalvoti trīs ātrākie vīri un trīs ātrākās dāmas.

Vairāk par distanci

22 KM – TAUTAS MARATONS

Distance, kuras maršruts apved apkārt Alauksta ezera gleznainajam krastam. Distance stiprajiem un profesionāļiem. Tiem, ka distanču slēpošana nav atpūta, bet dzīvesveids. Tiem, kuros mīt sacensības gars un uzvarēt alkas. Šajā distancē piedalās labākie Latvijas un kaimiņvalstu labākie distanču slēpotāji un biatlonisti.

Vairāk par distanci

Komentāri

  1. Ilona Muižniece says:

    Sveiki! Vakar slēpoju, bija labi un noteikti tikšu galā ar distances veikšanu Veselības maratonā. Nesaprotu tikai cik, kur un kam man jāmaksā, ja esmu Vecpiebalgas novada iedzīvotāja.